Sposób na wesele

Ślub i wesele to ważna chwila w życiu młodych ludzi. Wiąże się to często z długimi przygotowaniami, aby w ten ważny dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik. Należy wybrać wiele rzeczy, takich jak ubrania, zaproszenia czy catering. To tylko ułamek obowiązków, najważniejszy jest wybór miejsca oraz sali. 

Ciekawe pomysły na to, jak urządzić wesele

namioty weselneW Polsce śluby i wesela mają swoją tradycję. Wiele zabaw i przesądów utarło się tutaj i jest kultywowane od dawna. Witanie państwa młodych chlebem i solą, tłuczenie szkła na szczęście czy oczepiny, to tylko niektóre z nich. Często też uważa się, że na wesele należy wynająć specjalną salę. Jednak niektórzy decydują się na inne rozwiązanie. Ciekawym pomysłem będą wynajęte namioty weselne, które z pewnością zapadną w pamięć wszystkim gościom. Jest to niestandardowy wybór, jednak warty przemyślenia. Taki namiot weselny możemy bowiem postawić w dowolnym miejscu na ziemi, jeśli tylko mamy na to pozwolenie. Możemy zdecydować się na przykład na piaszczystą plażę nad morzem, łąkę pełną kwiatów czy urokliwą polanę nad pięknym jeziorem. Z pewnością nasi goście nigdy nie zapomną pięknych widoków, które towarzyszyć będą takiej imprezie. Poza tym, państwo młodzi będą mieli okazję do wykonania sobie cudownych, pamiątkowych zdjęć na tle jeziora czy innego, równie efektownego, krajobrazu. Oczywiście namiot weselny jest tak samo wygodny jak tradycyjna sala. Można zamówić do niego catering, zespół czy fotografa. Ma również wydzielone miejsce na parkiet.

Świetną alternatywą dla klasycznych sal weselnych jest namiot, który możemy postawić w dowolnym miejscu. Namiot weselny można też ozdobić zupełnie tak, jak salę. Jego wielkość dopasowujemy do liczby gości tak, aby wszyscy mogli swobodnie usiąść i bawić się na parkiecie. Ze spokojem zmieści się tam także zespół oraz wszystkie stoły.