Ranking najlepszych sukni wizytowych

Okres jesienno-zimowy skupia w sobie wiele ważnych okoliczności, podczas których musimy wyglądać elegancko i z klasą. Wiele osób wraca wówczas do pracy lub na studia, ponadto w okresie tym przypada także wiele świąt takich jak Boże Narodzenie, Sylwester czy wreszcie karnawał. Poniżej przybliżę przykłady sukienek, które idealnie wpisują się w aktualne trendy. 

Jaką suknię wizytową wybrać? 

sukienki wizytoweNajważniejszym, podstawowym pytaniem, które musisz sobie zadać jest to jaką figurę posiadasz. Nie od dziś wiadomo bowiem, że każda z nas posiada inne kształty i wygląda najkorzystniej w pasujących do danej figury fasonach. Osobom niskim najbardziej pasują sukienki wizytowe, które będą kończyły się tuż przed kolanem, lub w wersji odważniejszej, na wysokości połowy uda. Taka długość efektownie wydłuży nogę i doda lekkości. Panie wysokie dobrze będą natomiast wyglądać w długich, lejących się sukniach kończących się przy kostkach. Taka długość sprawi, że ich sylwetka nabierze posągowego, eleganckiego wyglądu. Kobiety które posiadają obfite biusty mogą je podkreślać za pomocą gustownych, delikatnych dekoltów w serek, które wydłużą automatycznie również szyję. Osoby, które posiadają mniejsze piersi mogą sobie natomiast pozwolić na niezwykle modne, kwiatowe aplikacje zdobiące górną część sukni. Sukienki wizytowe występują w różnych kolorach oraz wykonywane są z wielu materiałów. Do najbardziej pożądanych kolorów tego sezonu należy burgund, butelkowa zieleń, głęboka pomarańcz oraz kolor musztardowy. Jeśli zaś chodzi o materiały to prym będą wiodły koronki, tiule, ale i również grubsze materiały takie jak skóra ekologiczna czy jeans. Ogromny wybór sprawi, że każda z pań zdecydowanie znajdzie idealną dla siebie sukienkę wizytową. 

W nadchodzącym sezonie modne będą eleganckie sukienki w popularnych, głębokich kolorach jesieni. Warto pamiętać o tym, że współczesna moda coraz częściej pozwala nam na zachowanie kobiecości oraz praktyczności. Nawet bardziej wyjściowe suknie tworzone są więc z praktycznych, ciepłych materiałów takich jak skóra ekologiczna, jeans czy nawet dzianina.