Ile kosztuje medyczna marihuana?

Popularność medycznej marihuany zatacza coraz szersze kręgi. Oczywiście powodem jest tu liberalizowanie przepisów prawa względem tej rośliny. Nie jest dozwolone posiadanie suszu roślinnego konopi, ale nie ma przeszkód jeśli chodzi o obrót nasionami. 

Jakich nasion medycznej marihuany szukać? 

marihuana medyczna nasionaOczywiście takich, w których stężenie THC jest najniższe. To bardzo ważne, ponieważ nie jest ona po to, by dawać głębokie uczucie relaksu, ale po to, by leczyć i uśmierzać ból ludziom poważnie chorym. Medycznej marihuany używa się w przypadku osób chorych na ciężką postać epilepsji, ale także osób chorych na nowotwory. Do mniej poważnych dolegliwości, które również eliminuje medyczna marihuana, można zaliczyć bezsenność, migrenowe bóle głowy, apatię oraz różnego rodzaju nerwice, z reguły te w lekkiej postaci. Koszt nasion medycznej marihuany nie jest wysoki i za jedno ziarno na pewno nie zapłacimy więcej niż kilkanaście złotych. W dodatku mamy spory ich wybór, w tym oczywiście też te tańsze. Jeśli potrzebna jest nam marihuana medyczna nasiona tej rośliny znajdziemy w licznych sklepach internetowych. Tam mamy pewność, że kupujemy ziarna pochodzące od najlepszych producentów, z ciągle aktualnym terminem przydatności. Jeśli zainteresowała nas marihuana medyczna nasiona są w stu procentach legalne. Zarówno jeśli chodzi o ich posiadanie, sprzedaż i kupowanie, dlatego nie musimy się obawiać konsekwencji prawnych. Pamiętajmy, by unikać nasion marihuany z niewiadomego źródła. 

Medycyna konwencjonalna zapewne jeszcze nie raz będzie korzystała z dobrodziejstw natury. Szkoda jedynie, że dobroczynny wpływ medycznej marihuany, został zauważony tak późno, ponieważ mogła ona pomagać osobom chorym już od bardzo dawna. Jednak nie było na to społecznego przyzwolenia.